priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

Yasal Uyarı

Kategori : YASAL UYARI - Etiketler : - Tarih : 01 Ocak 2007

YASAL UYARI: Portalimon sitesi, sitede bağlantısı verilmiş hicbir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.

UYARI: portalimon.com sitesinin (Bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, icerikten ve Üyelerinin kullanım amaclarından kesinlikle sorumlu değildir. Bu İnternet Sitesi’ndeki tüm dosyalar ve bütün site iceriği, sadece kişisel (özel) maksatlar icindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amacları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesi’nde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir dosyayı indirdiyseniz, veya bu içerikden herhangi bir şekilde faydalanmaya çalıştı iseniz, söz konusu dosyayı kullanabilmeniz icin yazarından veya perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya iceriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın “Geri (Back)” butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesi’nden ayrılabilirsiniz.

Eğer resmi bir amac icin bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması icin kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hicbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesi’nin icerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaclar icindir, ve yukarıda belirtilen amaclar dışında bu İnternet Sitesi’ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi’ne girerseniz, 1995’te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi’ne üye olan, bu İnternet Sitesi’ni kullanan ve bu İnternet Sitesi’ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.

Bu İnternet Sitesi’ne girmekle ve bu İnternet Sitesi’ne girmeye devam etmekle acıkca yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi’nin iceriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava acamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi’nin aleyhine olabilecek hicbir faaliyette bulunamazsınız.

Sosyal paylaşım siteleri için ilgili uygulamalar tamamen kullanıcıların yararına yöneliktir. Kesinlikle hiçbir şekilde kişisel veri veya dosyayı ele geçirmeye yönelik bir hile veya kodlama bulunmamaktadır, eğer en ufak bir şüpheniz varsa uygulamaları kesinlikle kullanmamanız önerilir / ve doğabilecek problemlerden site yönetimi sorumlu tutulamaz.

EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!

BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, AÇMAK, PAYLAŞMAK KENDİ SORUMLULUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE portalimon.com YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.BEĞENMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, yceylan29@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet üzerine ihlal olduğu düşünülen içerikler incelenip sitemizden kaldırılacaktır.

I am also trying to highlight some of the interesting off field passions of these NFL players from philanthropy to business. We do not know why this cycle of things getting distorted jumps up by leaps and bound. Given the tight rein on releasing news by the clubs, the saturation of the AFL media and the improving behavior of the AFL players, there is very little room for journalists to their news hound on and break some serious stories.. It works because whiskey is 40 percent alcohol, which is less dense than water. And then underneath it you can cheap nfl jerseys see a little bit of the visor coming out there. Or, you can merely bet on the cash line or straight up winner of the game. He wasn’t invincible after all. Cheap Oakleys Zabibah and the King is an allegorical novel based on the history of Iraq. Currently, as consumers, as fans, as human beings in general, fake oakleys outlet we are being bombarded with online subscriptions, links, likes, tweets, and all the rest of it. “Pat Tillman was an extraordinary man,” says Campbell. Doomsday. I may have my issues with Topps, but Panini doesn’t give me reassurance that the NFL card market is in the best hands. I taught tennis in the summers to young children at the neighborhood courts down the street from my house. Subscribers get 12 channels, including ESPN, ESPN2, CNN, Disney Channel and Adult Swim. Rather, it’s the friendships between the contestants that last far beyond the selection of a Neil Lane diamond ring. We are ending 2015 a dollar lower, around the $2 Cheap Oakleys mark. All you need to do is, cut of the upper leafy portion (crown) of the fruit along with 1 2 inches of the juicy part and place it cheap football jerseys in soil. They need to learn that they don have to share cheap football jerseys their sexual behavior publicly. Thanks for joining us.. Are consummate NFL professionals, and they understand that in this league, the bottom line is winning, team president Dean Spanos said. M glial processes span all retinal layers and contribute to the formation of the inner limiting membrane (ILM) and outer limiting membrane (OLM). Blake Bortles surprised many people with his spectacular play in Conference USA and led the Golden Knights to an upset Fiesta Bowl victory against Baylor. Once you manage to make friends with the Passionate fan (very easy, just talk to them about football), you can make fun of them at a moments notice. It’s the Law of Attraction for healing and it works, without harming the body’s natural balance or adding extra dis ease by unnecessary side effects. In North America, for example, sports participation among high schoolers overall has jumped from 25% to more than 35% over the past 35 years, http://www.cheapnfljerseyssu.com led by a near doubling among girls, from 17% to 32% over that period.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.