priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

The Sims 4 Digital Deluxe Edition [RePack] – FULL indir

Kategori : PC OYUNLARI - Etiketler :, , , , , , , - Tarih : 19 Ekim 2016

Gerçek hayatı oyuna aktarmayı mükemmel bir şekilde başaran Maxis geçtiğimiz günlerde serinin dördüncü oyununu duyurdu. “The Sims” adıyla bundan 13 yıl önce çıkışını yapmış olan oyun, çoğu oyuncunun hemen ilgisini çekmişti. İlk defa gerçek yaşamı oyuna aktarma gerçekleştirilmişti ve oyuncular nasıl olduğunu merak ediyordu.

Simülasyonun zevki oynadıkça çıkıyor, bu yüzden çoğu oyuncu (ben de dâhil) The Sims’i bol bol oynayıp zevkini çıkardı. Daha sonra çıkartılan ek paketler ile birlikte The Sims iyice zenginleşmişti. The Sims: Unleashed ile birlikte oyuna evcil hayvanlar eklenmişti. Daha sonra Makin’ Magic ile sihir yapma yeteneği ve cadılar eklenmişti. Son ek paket olan Makin’ Magic gerçekten de olağanüstü olmuştu ve The Sims’in başından iyice kalkamaz olmuştum.

İlk oyunun ardından yepyeni 3D grafiklerle duyurulan The Sims 2’yi duyunca daha da çok sevinmiştim. Artık konsept hakkında fikrim vardı ve içerisinde yapacaklarım, çıkacak olan ek paketler, daha rahat kamera kontrolü beni çok çok heyecanlandırıyordu. İkinci oyun ile birlikte tekrardan The Sims’e bağlanmıştım. Yaklaşık olarak 6 ayım The Sims 2 ile geçmişti. PC versiyonunda doymayıp, PS2 versiyonunu da oynamıştım fakat ek paketler PS2 versiyonunda biraz eksik kalmıştı.

Artık yaşadığımız mahallenin bizlerle etkileşimi daha çok olacak. Komşularımız bizleri beğenebilecekler de, şikâyet de edebilecekler. Bizler yeni taşınacak bireyler olduğumuz için mahalleli ile iyi geçinmemiz gerekiyor. İsteyenler tam tersini de yapabilirler. Her zamanki gibi hayatımızda belirli amaçları yerine getirerek kazandığımız puanları harcayabileceğiz. Bu puanlarla yeni objeler, giysiler ve koleksiyonluk eşyalar açacağız.


:surum:

Oyun Sürümü : v1.20.60.1020
Hiçbir şey dönüştürülmemiş ve kesilmemiştir.

DLC Listesi

Expansion packs

Get Together
Get to Work


Game packs

Outdoor Retreat
Spa Day
Dine Out

Stuff packs

Luxury Party Stuff
Perfect Patio Stuff
Cool Kitchen Stuff
Spooky Stuff
Movie Hangout Stuff
Romantic Garden Stuff
Kids Room Stuff


:pckurulumaciklamasi:
UYARI : Başlamadan önce Antivirüsünüzü ve Windows Defender’ınızı kapalı tutun.

İndirdiğiniz setup.exe’yi çalıştırarak kurulumu yapın. Ardından oyunu açabilirsiniz. Crack vs gerektirmez.

NOT : Oyunu direk açarsanız Dine Out ek paketi çalışmaz. Çalıştırmak için;
Oyunu kurulu dizininden RldOrigin.ini dosyasını not belgesi ile açın.

Kod: [Seç]

IID32 = 1C03ASilin ve yerine aşağıdaki metni yapıştırın.

Kod: [Seç]

ETG32 = 1C03A


:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1
İşlemci: Intel Core i5 / AMD Athlon X4
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650
DirectX: Version –
Boş Alan: 10 GB

:pcoyunfragmani:

The Sims 4 Digital Deluxe Edition [RePack]  |  FULL – Torrent indir – Download – Zamunda Torrent indir

:pcindirmeturu:  Torrent


:pcdosyaturu:   Setup


:pcplatform:   PC


:pcsurum:  RePack by xatab


:pccrack:   Gerektirmez


:pcboyut:   11.56 GB


:pccikistarihi:   18.10.2016


:pcnot:    64 bit işletim sistemi gerektirmektedir.


:pcoyungoruntuleri:
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1181×662.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1187×661.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1168×653.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1181×666.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1180×665.

Scotts said it was a difficult and complex business to take on an American football career, but indicated the raw material to do so existed in Australia. Scotts Cheap ray ban sunglasses sale said: “Jarryd is a freakish athlete who is breaking the mould if Jarryd goes straight into the pros, that is mind blowing. You want to wear matching t shirts when you and your boyfriend fake oakleys watch a big sports game, you can buy a pair of t shirts for ladies and men with the same design and color. You have to check whether the t shirt is for men or for women to get the correct size.. Using the example that opened this article, a CHTR/TWC customer may add wireless (perhaps in some sort of hybrid network, like GOOG’s Project Fi which uses a combination of S, TMUS and WiFi) to get a deal. T may gain customers who value premier access to the NFL Sunday Ticket (the marquee aspect of the DTV deal). “Over the summer, when people have those three cheap jordan months off, most of the encounters they have with people are really positive people tell ’em how much they liked the scene they were in, or what things they liked,” he said. “When you come back into a fairly brutal regime regimen, rather you realize, ‘Oh, it’s way harder than that.’ . Lee Bailey. His home was leveraged to the hilt so by the time the Goldmans got to it there was nothing left for them to take. Harvard’s coach pulled its starting quarterback, and the team seemed to pull together. But filmmaker Kevin Rafferty says that it wasn’t Authentic Jerseys Sale until the final 42 seconds that Harvard’s fortunes changed dramatically.. Which is a pretty big issue for us. I know there was one person who ended up getting fired from another job because he was working for a http://www.bestfakesales.com/sale/ company that considered Apple a competitor. Once a firm has taken the decision to adapt its marketing strategy, it must assess its objectives and resources in light of the characteristics of the new foreign market it is entering. Input from experts familiar with the new market is crucial at this stage. There’s a good reason why the color changes in business are specific to ties. You’re probably not going to replace your whole wardrobe based on how you feel about life, and it’s not really cheap oakleys acceptable to wear a bright yellow suit to work (again, unless this is a pimp situation). Snoring loud at night and drowsy during the day? Get tested for sleep apnea!There are millions of us who share the condition Reggie had. But we don’t have to share his fate. Here’s the punchline to the whole thing, though: One year after Clark resigned and less than http://www.cheapjerseyssalestore.com two years after the film’s release, the state came in and took control of the school. Hell, even when the movie was being made, Devine gave the filmmakers permission to turn him into the film’s villain in order to help Rudy, who he considered a good friend..
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.