priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

Grand Theft Auto (GTA) V – REDUX – [RePack] – FULL – Torrent Oyun indir

Kategori : PC OYUNLARI - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , - Tarih : 26 Eylül 2016

Rockstar Games’in büyük övgü alan açık dünya oyunu Grand Theft Auto V, PC’de! 

Bir hırsız, emekli olmuş bir banka soyguncusu ve bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve hastalıklı yanlarına sarmalanmış olarak bulurlar. Hiç kimseye, en azından birbirlerine, güvenemeyecekleri bu acımasız şehirde hayatta kalmak için çok sayıda suç işlemeleri gerekmektedir.

Birçok görsel ve teknik geliştirme sayesinde Los Santos ve Blaine County, Grand Theft Auto V’in PC versiyonunda her zamankinden daha da muhteşem görünüyor. Görüş mesafesindeki muazzam artışın yanı sıra Grand Theft Auto V’in PC versiyonu 60 FPS ve 1080p’de çalışıyor ve de 4K çözünürlüğe çıkabiliyor.

Yeni silahlar, yeni taşıtlar, yeni aktiviteler, geliştirilmiş doğal hayat, daha yoğun trafik, yeni bitki örtüsü sistemi, geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri, çözünürlük, ışıklandırma, gölge ve kaplamalardaki muazzam geliştirmeler ve akıcı frame-rate’in yanı sıra oyundaki FPS modu Los Santos ve Blaine County’nin inanılmaz detaylı dünyasını tamamen farklı bir şekilde keşfetme şansı veriyor.

Grand Theft Auto V’in PC versiyonu ayrıca oyunculara videolar çekme, düzenleme ve Social Club ve YouTube’da yayınlama konusunda tam kontrol veren Rockstar Editor’ü de beraberinde getiriyor.

Bunun dışında Grand Theft Auto V, dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto Online ile birlikte geliyor. Grand Theft Auto Online’ın PC’sinde oyuncu sayısının 30’a kadar çıkabilmesi gibi geliştirmeler mevcut. Rockstar’ın Grand Theft Auto Online çıktığından beri geliştirdiği bütün içerikler PC’de de bulunuyor ve çok daha fazlası da eklenecek.


:pckurulumaciklamasi:
UYARI : Kuruluma başlamadan önce antivirüsünüzü ve Windows Defender’ınızı kapalı tutun. 

Kurulum süresi : 50 dakika (PC’den PC’ye farklılık gösterebilir)

1-) Setup.exe’yi yönetici olarak çalıştırıp kurulumu başlatın.
2-) Kurulum ekranında Altyazı seçeneğini English seçmeyi unutmayın!
3-) Kurulum talimatlarını tamamladıktan sonra Social Club v1.1.7.8 sürümünü kurun.
4-) Artık oyuna girebilirsiniz! Crack veya başka bir şeye gerek yok!


:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / 8 / 8.1 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

DirectX: Version 10 destekli

Boş Alan: 65 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) / 8 / 8.1 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

DirectX: Version 10 destekli

Boş Alan: 65 GB boş alan


:pcoyunfragmani:

Grand Theft Auto (GTA) V – REDUX – [RePack]  |  FULL – Torrent indir – Download – Zamunda Torrent indir – PC

:pcindirmeturu:   Torrent
:pcdosyaturu:   Setup
:pcplatform:   PC
:pcsurum:   RePack by =nemos=
:pccrack:   Gerektirmez
:pcboyut:   63.12 GB
:pccikistarihi:   24.09.2016
:pcnot:    64 bit işletim sistemi zorunludur.
:pcnot:    Lütfen “Sürüm Hakkında” kısmını okuyunuz!


:pcoyungoruntuleri:
Görüntüler Redux’un çeşitli ayarlamalarındandır.
(Light, Deep Dark, Ultra, Filmic) 

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024×576.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024×576.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024×576.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024×576.


Oyun Sürümü : 1.0.678.1 (online 1.33) 

Hiçbir şey dönüştürülmemiştir ve kesilmemiştir.

Minimum sıkıştırma yapılmıştır.

Türkçe Yama uyumludur!

İndirdiğiniz torrentin içerisinde bulunan Present klasöründe Redux farklı ayarlamaları mevcuttur.
Oyunda kurulu ayarlaması ise Redux Ultra V2..

Diğer ayarlamalara göz atmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz..

kobe bryant or lebron jamesThursday if you still aren’t sure. That is when the Dallas Cowboys (who still reign supreme in my rankings) will square off against the Minnesota Vikings as both teams will be playing on their second Thursday in a wholesale jerseys row. To throw the ball accurately, you will need to have an impeccable stance. With the feet a little more than shoulder width apart, if you are right handed, Replica Oakleys your left foot will have to be forward. Generally speaking, it is up to a school to decide what, if any, credits can transfer into a given degree program. Some schools like American Public University and University of Phoenix offer generous transfer credit opportunities, allowing as many http://www.cheapraybans2013.com as 90 credits in some cases to be transferred into an undergraduate program. The crops are grown in soil less media and watered with a hydroponic solution by drip irrigation. In preliminary studies, these crops have tolerated this with only a small reduction in growth compared to control plants in a 16 hour day/8 hour night Earth day.. That they shot an asteroid from halfway across the galaxy and managed to cheap oakleys sunglasses hit, not only another planet, but the planet they actually aimed cheap oakleys at, is not just impressive, its goddamned miraculous. Especially considering that the Arachnids don’t seem to have much knowledge of math and interstellar travel their species spreads to other planets by shooting their spores into space and hoping for the best. Now the cheap oakleys now that sounds for to a regular parent you know parent of typical kids, well, they’re just fighting and get me out here. But to see our son have connect back and forth with circles of conversation is a big deal. Young salespeople often make the mistake of divulging unnecessary details to their prospects. As a result of this, the prospective client gets an overdose of irrelevant information, which can leave him confused and frustrated. You say you tolerate us but just want us to stay quiet. We will not stay quiet until we are allowed the same access/privilege/respect as you. He a Hall of Famer. I have great respect for his career, and his jacket, and what he represents. Anti aging solutions come in many forms, and serve many different purposes. Ask yourself what exactly you looking for and what issues you like addressed, then go from there. While exorcism might make for cheap oakleys great movies (well, like four movies and one TV show, anyway), we tend to think of it as a bygone practice. We’ve come an awful long way since the dark days when you’d burn a neighbor for looking at you cross eyed. It was defensive end Chris Long who sealed the victory by getting around the edge and stripping Ryan Fitzpatrick in the final two minutes. It was the Patriots’ lone sack of the day, though they did generate an intentional grounding call that helped stunt the Jets’ penultimate drive after the Pats closed to within 17 16.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.