priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

Fm 2017 Çökme, Açılmıyor, Siyah Ekran Hatası Çözümü

Kategori : MANŞET, PC OYUNLARI - Etiketler :, , , , - Tarih : 15 Aralık 2016

how-to-fix-football-manager-2017-startup-and-in-game-crashes

Football Manager 2017, kısaca Fm 2017 crash dump, çökme, uygulama hatası, açılmıyor, siyah ekran hatası çözümü yazımızla sizlerleyiz. Futbol Manager 2017 4 Kasımda oyun severlerle buluştu. Benim de çok meraklı gözlerle beklediğim oyun, çıkması ile birlikte hataları da birlikte getirdi diyebiliriz.

FM serisi özellikle başarılı oyunlarıyla her zaman oyuncuların gönüllerinde taht kurdu diyebiliriz ancak bu yıl durum biraz vahim gibi görünüyor.

Çıkış tarihinin üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen FM 2017’nin Steam Platformunda 1800 civarında olumsuz yorum aldığını ve bazı hatalar barındırdığını söyleyelim. Steam’deki FM 2017 topluluğunda görülen şikayetlerden bazıları şu şekilde, FM 2017 çöküyor, oyun başlamıyor, oyundan atıyor, ve siyah ekran, crash dump hatası diyebiliriz. Peki bu hataların çözümü nasıl gerçekleşir ?

Oyunla ilgili olumsuz yorum yapanlar genelde oyunun kendini geliştirmediğinden, daha az eğlenceli olduğundan, oyunda sadece kamera değişikliği yapıldığından, oyun motorunda bir gelişme olmadığından ve temel unsurlarının aynı kalmasından şikayetçiler diyebiliriz.

En başında şunu söyleyelim, bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağını FM 2017 sistem gereksinimleri yazımızdan kontrol edin. Sistem gereksinimleriniz minimum seviyeleri karşılamıyorsa, oyunu oynamanız pek mümkün görünmüyor. Bu kısımda sorun yoksa yazıyı okumaya devam edin !

Football Manager 2017 Bellek Çalışmıyor Hatası – Çözümü

Eğer oyuna girerken bellek çalışmıyor, oyunu kapatın ( game has run out of memory ) şeklinde bir hata alırsanız, oyunu zorla kapatmaya zorlamış olabilir, ve dosyayı bozuk kaydetmiş olabilirsiniz. Bu durumu düzeltmenin tek yolu, windows’u önceki sürümleri geri yükle seçeneği ile geriye almaktır. İşlem basamaları ise şu şekildedir:

 

 • Belgeler
 • Sports Interactive Folder
 • Football Manager 2017 Klasörü
 • Oyunlar ( Games )
 • Yüklenmeyen Kaydetme Sağ Tık
 • Önceki sürümleri geri yükle

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önbelleğinizi temizlemeyi deneyin. Yukarıdakilerin hepsini yaptıktan sonra hala sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki ekrana geçin:

FM -> Ligleri Ekleme / Kaldırma
Oyununuza kaç oyuncu yüklendiğini görün. Eğer toplam 70.000’den fazla oyuncuysa ve 32-bit bir İşletim Sistemi üzerinde çalışıyorsanız önerilen miktarı aştınız demektir.

Football Manager 2017 Başlama Açılma Hatası – Çözümü

Bazen oyunun başlama simgesine tıklasanız da oyun açılmaz. Başlamaz ve hiçbir şey olmaz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, şu yolu izlemeyi bir deneyin.

 • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2017
 • Fm.exe dosyasına sağ tıklayın
 • Yönetici olarak çalıştır kısmına tıklayın

Büyü ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır. Yine açılma başlama hatası çözümü için çeşitli yamalar da mevcuttur.

Football Manager 2017 Siyah Ekran Hatası – Çözümü

 

Siyah ekran hatasından hızlı bir şekilde kurtulmak için aşağıdaki adımları izleyin. Büyük ihtimalle çözüme kavuşacaksınız.

 • Steam hesabınıza giriş yapın ve oyun labratuarınıza gidin
 • Football Manager 2017’yi sağ tıklayın -> Özellikler -> Genel -> Başlatma Seçeneklerini Ayarla
 • Sonra bunu kutuya yazın: -no_exclusive_fullscreen
 • Sonra tamama tıklayın, pencereyi kapatın ve tekrar steamden oyunu açın.

Bu şekilde oyun kenarlıksız olarak açılacak ve FM 2017 siyah ekran hatası almayacaksınız. Fm 2017 çökme, uygulama hatası, açılmıyor, crash dump, siyah ekran hatası çözümü gibi konuları aydınlatmaya çalıştık, eğer farklı bir hata alırsanız yardımcı olmak isteriz.

 

FM 2017 CRASH DUMP HATASI ÇÖZÜMÜ %100

VİDEO 2016 İÇİNDİR AMA 2017 İÇİNDE AYNISI OLMAKTADIR YÜZDE YÜZ DENENMİŞTİR.

 

So if you interested in living a long, happy life, implement more laughable moments. Surround yourself with funny people, watch hilarious movies that make you chuckle, learn to take yourself less seriously and go see a stand up comedian every once in while. But he says part of the divide is cultural and can arise early in a player’s development. He writes that American players are taught certain on field etiquette rules from an early age to stay cool after they hit home runs and abstain from talking to members of the opposing team. The same injury happens on the football Cheap Oakleys field when a receiver, running back or defensive back goes into a full sprint and suddenly changes directions. The higher up in the muscle that the tear occurs, the more painful the injury. Net sales of our wholesale operation segment increased 12% to $1.9 billion from $1.7 billion, primarily as a result of increased sales of Calvin Klein products, with the largest increases occurring in women’s suits, handbags, dresses and performance wear. In addition, we had increases in sales of Ivanka Trump products, Eliza J dresses and our team sports products and private label programs. Sadly, two weeks into the Euros those warnings have proven prescient. El Tri gave up more than that in a nine minute span early in the second half Saturday. There are various methods of hair removal options, from waxing to shaving. Many women choose to shave their pubic hair instead of other methods of hair removal because it’s inexpensive and you can do it without leaving your home. Why make the same game day food year in and year out, when you can create something new? Kelsey visits Marc Matyas of the New York City’s Nolita House for a little game day gourmet inspiration. Marc has been experimenting with game day classics. If you do want a large one, they do sell bigger ones. I have this one. Captain Savitsky and Political Officer Ivan Semonovich cheap oakleys Maslennikov were wholesale nfl jerseys all for it, cheap ray bans but Arkhipov, a mere second in command, was not all that wild about wiping out human civilization. Navy was a bad idea, http://www.cheapjerseys-nfl.com and that they should resurface instead (even if it meant, you know, death). Researchers in the http://www.elitecheapnfljerseysauthentic.com Middle East have asked for seeds including those of wheat, barley and grasses, all of which are chosen because especially resistant to dry conditions. It is the first withdrawal from the bank, which was built in 2008. Tsunami warning.” Hours later, fans and followers were relieved to hear that Yamin was safe. “I’m totally calm now,” the star cheap football jerseys wrote.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.