priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

Call of Duty: Modern Warfare Remastered [CODEX] indir

Kategori : PC OYUNLARI - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , - Tarih : 04 Kasım 2016

Eli mouse ya da gamepad tutan her Türk genci, Call of Duty oynamıştır” gibi bir önerme yapsam herhalde sabaha kadar oturur tartışırız. Zaten oynamamak ne kadar zor olabilir ki? Her sene 1 tane Call of Duty oyunu çıkıyor. Hatta Call of Duty’de zombi öldürmenin günah olup olmadığını ulusal kanalda soruyorsak zaten o oyun artık bir millet tarafından benimsenmiş demektir.
Şimdi Medal of Honor diyeceğim ama sadece bazılarınız hatırlayacak muhtemelen. Neyse efendim, Medal of Honor serisinden ayrılan bir grup yapımcı kendi firmasını kurarak Call of Duty isimli 2. Dünya Savaşı temalı oyunu yapmıştı. Ne kadar güzel oyun, 2. Dünya Savaşı’nı bize ne kadar farklı(!) yansıtıyor derken Call of Duty 2 geldi. Şakası bir yana gerçekten 2. Dünya Savaşı’nı milyon kere oynamıştık ama en güzeli Call of Duty’di, şüphe yok. Call of Duty 3 ile bir şeyler dönmeye başladığı belliydi. Asıl oyunun yapımcısı Infinity Ward firması yerine Treyarch firması tarafından yapılmıştı.

Infinity Ward, sonrasında inanılmaz bir dönüş yaptı. Call of Duty 4: Modern Warfare, belki de oyun dünyasını değiştirdi diyebiliriz. Artık 2. Dünya Savaşı’ndan sıkılan koca bir nesli aldı ve günümüz savaşlarının ortasına koydu. Tam da Amerika – Irak savaşının yaşandığı dönemde tam bir ilgi odağı oldu. Oyunun sadece günümüzde geçmesi değil, güzel hikayesi, akıcı oynanışı derken oyun bir anda klasik oldu. Savaş oyunları arasına adını altın harflerle yazdırdı ve hatta serinin de bir anda en iyi oyunu konumuna geldi. Gerçi bu kısım tartışılabilir, ancak çoğunluğun seçimi şüphesiz Modern Warfare olacaktır

Sonrasında köprünün altından çok sular aktı. Bir sene Infinity Ward, bir sene Treyarch olmak üzere her sene Call of Duty yapıldı. Modern Warfare serisi üçleme döndü, MW’den hemen sonra çıkan World at War dışında artık savaş oyunları hep günümüze ve ilerisine odaklandı. Alternatif savaşlar tasarlandı, ülkelerin farklı sebeplerle birbirine girdiği senaryolar çizildi. Nasıl olsa hiç yaşanmadığı için bol keseden atıldı. Sonra geleceğe zıplandı, artık robotların, drone’ların yer aldığı savaşlar kurgulandı. Hepsi güzel ama insan arada geçmişe dönmeyi özlüyormuş gerçekten. Değil sadece Battlefield 1 gibi eski savaşa dönen yapımı, günümüz savaşlarının ilk örneği olan Modern Warfare bile özleniyormuş.
Kendi adıma konuşmam gerekirse, gelecek savaşları pek fazla ilgimi çekmiyordu zaten, bu yüzden de son sürat bu tarz oyunlardan sıkılmıştım. Modern Warfare’in Remastered versiyonunu oynayınca ne kadar eğlendiğimi anlatamam. Zamanında bir çırpıda bitirdiğim oyun, sanki ilk defa oynuyormuşum gibi yine bir çırpıda bitiverdi.

Call of Duty 4: Modern Warfare, Activision’ın pazarlama stratejisi olarak öne çıkıyor. Yeni oyun Infinite Warfare (şu ismi görünce gerçekten bi’ bitmedi diyorum) ile birlikte Modern Warfare’in de remastered versiyonu duyuruldu. Bunun için Infinite Warfare’in Legacy versiyonunu satın almanız gerekiyor, böylece Modern Warfare ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Daha düşük, yani standart paketi alırsanız MW’e erişemiyorsunuz. Sadece MW oynamak istiyorum şeklinde bir seçenek de henüz mevcut değil. Fakat Legacy Edition’da Infinite Warfare ekstra içeriklerinin yanı sıra MW Remastered’a da eriştiğiniz için bir oyun fiyatına iki oyun oluyor diyebilirim.
MW, Infinite Warfare’dan daha fazla online oyuncuya sahip olursa Yusuf demişti dersiniz…
Modern Warfare, yeni nesil grafiklerle tekrar süslenmiş. Şunu samimiyetle söylüyorum, bu sene Call of Duty yapmadık, daha iyisi için bir sene ara verdik ama onun yerine Modern Warfare Remastered yaptık deseler kimse yadırgamaz hatta daha çok kişi sevinebilirmiş. Çünkü bu oyun gerçekten güzel olmuş. Grafikleri günümüze öyle güzel uyarlanmış ki, daha önce MW’i bilmeyen birine gösterseniz bugün piyasaya çıkmış yeni bir oyun olduğunu iddia edebilir. Oyun boyunca ben hiçbir sorunla da karşılaşmadım, performans olarak yağ gibi aktı diyebilirim.
Infinite Warfare’e ön sipariş verenler Modern Warfare Remastered’ı şimdiden inidirp oynayabiliyor. Ben incelemeyi yaptığım dönemde oyunun sadece tek kişilik modu açıktı. Online kısmı muhtemelen Infinite Warfare’den sonra gelecek. MW’in Infinite Warfare’den daha fazla online oyuncuya sahip olacağı şeklinde bir kehanette bulunmak istemiyorum ama öyle olursa da Yusuf demişti dersiniz. Activision, şimdilik MW’in 16 orijinal haritasının remastered olarak geleceğini açıkladı.

Oyunu daha indirirken tekrar bu kadar seveceğimi düşünmüyordum. Hikayesinin insanı bağladığını zaten biliyoruz ancak grafikleri de dediğim gibi son derece günümüze uygun olmuş. Asıl olay ise günümüz savaşlarını daha yalın haliyle sunuyor olması. Hatta bundan birkaç sene önceki günümüz savaşları. Yani drone ve benzeri şeyler yok, basit silahımız, günümüz çevresi, dünyaları patlatmadan gir ve yok et tarzı görevler ve tonunda ilerleyen hikaye.

ALINTI


:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:   Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit   

İşlemci:   Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz

RAM: 6 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB

DirectX: 11

Boş Alan: 55 GB


:pcoyunfragmani:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered   |  FULL – Torrent indir – Download – Zamunda Torrent indir

:pcindirmeturu:  Torrent


:pcdosyaturu:   ISO


:pcplatform:   PC


:pcsurum:  CODEX


:pcboyut:   41.90 GB


:pccikistarihi:   04.11.2016


:pcnot:   64-bit İşletim Sistemlerinde Çalışır !


:pcoyungoruntuleri:
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1425.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1200×675.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1900×1038.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

In contact team sports, how well you can hit the other player counts for a lot. Body checking in hockey, getting your bell rung in football, that’s the pleasant euphemism for getting hit in the head, well, it’s all just part of the game, right?. Despite increased revenues and profits, many NFL owners claim that their share of the revenue is too low. The owners cite huge debt levels as a key challenge. Before then, England had created their best opportunity of the first half since their period of dominance had ended. Danny Welbeck, running at an exposed Italy defence, had exchanged passes cheap nfl jerseys with Rooney who set the ball nicely for his Manchester United team mate to hit a shot. Make a cut on the back of the head, then painstakingly peel all the skin and flesh from the skull. Sew the eyes and mouth shut, then boil the flesh up good, dry it with hot rocks, then mold it back into a head like shape. That means football EVERY Sunday and EVERY Monday night during football season. It means football on Thanksgiving, Christmas, New Years and the whole month of January. However, it is the outcome of Game 6, in which a badly blown call by first base umpire Don Denkinger in the bottom of the ninth inning played a role in preventing the Cardinals from putting away the Royals and winning the series, which has generated the most amount of controversy over the years. Denkinger’s ruling at such a crucial spot in a deciding Fake ray bans game of the series has caused no end of speculation to how things would have gone if his call would have went the other way.. Currently, medical marijuana is on the NFL’s banned substances list (even though two states where the NFL does business have legalized the drug). During the 2016 offseason, Monroe openly campaigned for the NFL fake ray ban sunglasses to reconsider http://cheapjerseysupply.com their marijuana ban the first time an active player has done so which the Ravens weren’t thrilled about.. On retirement Morgan joined the BBC, where he was a superb commentator. His description of the Barbarians’ classic Wholesale NFL Jerseys Online try against the All Blacks in Cardiff in cheap jerseys 1973 is regarded as one of the great pieces of commentary.. They should also have some basic conflict resolution skills, so as to handle difficult customers in the most professional manner. Depending on how well the executive can do this tactfully, he or she can be called an efficient front desk agent. PESCA: Right, he was pulling the auto Prometheus. Put that in a cheap oakleys playbook, I like it. Almost anything where a person feels the need to justify their position and lets ego get involved carries this event risk. This leads to an irrational decision after a rational decision has failed but the manger is blinded because of the previous rational thinking and sunk costs.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.