priPrinter Professional v6.4.0.2446

Yazdırmak istediğiniz belgelerinizi sanal bir yazıcıda görüntüleyen ve daha iyi yazdıran bir yazıcı programıdır. priPrinter... 

AFS İngilizce Eğitim Seti

4, 5, 6, 7, 8 sınıflar için alanında profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanmış İngilizce eğitim... 

Akıllı Adımlar Trafik Eğitim Seti

Öğretmenler ve öğrenciler için geliştirilmiş bir trafik eğitim setidir. Set içerisinde trafik konusunda bilgi edinebileceğiniz... 

Oxford Üniversitesi İngilizce Eğitim Seti

Oxford Üniversitesinin hazırlamış olduğu İngilizce eğitim seti içeriğidir. Set içerisinde 3 farklı bölüm yer... 

Türkçe E-Kitap Arşivi

Türkçe kitapların, okul ödevlerinin, çeşitli belgelerin ve yarımcı makalelerin bulunduğu e-kitap arşividir. Arşivinizde... 

Batman™: Arkham Knight + Update + DLC [CPY] indir

Kategori : PC OYUNLARI - Etiketler :, - Tarih : 13 Aralık 2016

Scarecrow, Gotham Şehrine geri dönüp, Batman’i ortadan kaldırmak için düşmanları ile güçlerini birleştirecek. Arkham oyunlarından alışık olduğumuz birçok ekipman Arkham Knight ile tekrar kullanımımıza sunulacak. Üstelik Batman olarak pelerinimizle havada kayarken, ekipmanlarımızla kötü adam avlayabileceğiz.

Yeni oyununda Batarang’larımız da gelişmiş olacak ve etraftan çok daha fazla bilgi toplayabileceğiz. Ayrıca artık seri bir şekilde düşmanlarımızı yere sererken, düşürdüğümüz rakiplerimizi kombomuzu bozmadan etkisiz hale getirebileceğiz. Bununla beraber Batman artık düşman saldırılarını karşı saldırı yaparak savuşturabilecek.

Batman: Arkham Knight ile birlikte “Fear Takedown” isminde yeni bir yeteneğe de kavuşacağız. Bu yetenek ile gizli kaldığımız takdirde, aynı anda 3 düşmanı etkisiz hale getirebileceğiz. Saldırı yaptığımız anda zaman yavaşlayacak ve sonraki düşmanı seçmek bizim elimizde olacak.

Yeni oyun ile birlikte etrafımızdaki tehlikeli cisimleri kendi yararımıza kullanabileceğiz. Örneğin yakınımızda bir jeneratör varsa bununla düşmanları elektrik akımına kaptırabileceğiz. Batman ayrıca düşmanların elindeki silahları alabilme yeteneğine de sahip olacak. Düşmanın elinden alacağımız bir beysbol sopasını parçalayana kadar, düşmanlarımıza bununla saldırı gerçekleştirebileceğiz.

En önemli yeniliklerden biri ise artık Batmobil’i kullanabilecek ve bütün avantajlarından yararlanabileceğiz. Kurşun geçirmez olacak aracımızı istediğimiz zaman yanımıza çağırabilecek ve hatta havada uçarken altımıza gelmesini sağlayıp direkt olarak kullanmaya başlama şansımız olacak. Aracımızın özellikleri arasında; zıplayabilme, geçici hız artışı, barikat ve ağaçları parçalama, ve roketlerimiz ile düşman araçlarını etkisiz hale getirebilme gibi bir çok özellik olacak.

Yeni oyunda Batman gibi, Batmobil de geliştirilmeye açık olacak. Oyun içerisinde açacağımız özellikler ile aracımızı geliştirebileceğiz. Batmobil’in iki farklı modu olacak. Bunlardan biri klasik Pursuit mod (Takip/Kovalama) olacak ve bu modda iken aracımızı takip görevlerinde kullanabileceğiz. Diğer mod olan savaş modunda ise, aracımız adeta bir tanka dönüşecek ve 360 derece istediğimiz yöne ilerleyebileceğiz. Savaş modunda aracımızda Vulcan silahı (nam-ı diyar minigun), 60 mm Top, füzeler, ve öldürücü olmayan ama rakipleri etkisiz hale getiren silahlar emrimizde olacak. Ayrıca Batmobil’i uzaktan kontrol edebileceğiz, bina içlerine dalabileceğiz ve bulmacaları çözmek için kullanabileceğiz.

Düşman dediğin böyle olur

Arkham Knight’ta karşılacağımız düşmanlar ise oldukça fazla. Oyun boyunca Scarecrow başta olmak üzere, Penguin, Two-Face, Harley Quinn ve Riddler gibi amansız rakiplere karşı Gotham’ı temizlemek için mücadele edeceğiz. Arkham City’nin oldukça büyük ve keşfedilmeye açık bir şehir olacağını belirten yapımcılar. Harita büyüklüğünün oyuncuları oldukça tatmin edeceğini söylüyorlar. Son yıllardaki büyük harita merakını gidermek için ellerinden geleni yapan Rocksteady Games’in bekleneni vereceğinden eminiz.

Senaryosunu Sefton Hill, Martin Lancaster ve Paul Crocker’ın beraber üstlendiği yapım Unreal Engine 3’ün oldukça modifiye edilmiş bir sürümü ile etkileyici görseller sunacak. Sadece Batmobil’in bile, yüz binlerce poligondan oluşacağını bildiren yapımcılarım bizlere görsel bir şölen yaşatacağından hiçbir şüphemiz yok. Batman: Arkham City ile Batman oyunlarına ara veren Rocksteady Studios, Arkham Knight ile müthiş bir geri dönüş yapacağa benziyor.


:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 , Windows 8.1 ( SADECE 64 bit sistemleri desteklemektedir! )
İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
RAM: 6 GB RAM
Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7870 – 2 GB Memory Minimum
DirectX: Version 11
HDD:  55 GB


:pcoyunfragmani:

Batman™: Arkham Knight  + Update + DLC [CPY]  | FULL – Torrent Oyun indir – Zamunda Download – PC

:pcindirmeturu:    Torrent


:pcdosyaturu: ISO (Setup)


:pcsurum: CPY


:pcboyut:  67.63 GB


:pccikistarihi:  23.07.2016


:pcnot: Bütün Updateler ve DLC’ler içindedir.


:pcnot:    64 Bit İşletim Sistemi ve  DX11 uyumlu bir ekran kartı zorunludur!


:pcoyungoruntuleri:
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 2560×1440.

5 disastrous attempts at political commentary in comic booksTo be sure, there is some support for the optimistic view. For starters, August was host to the Olympics and expanding political news. Don’t cheap fake oakleys settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it. According to Colliers International, Seattle’s Class A office vacancy has witnessed 4 consecutive years of net absorption and rental growth, with vacancy currently at 13.6% and Class A asking rents up 3% year to date to $31.73 per square foot. These trends in this portfolio hold all the ingredients for this acquisition to be a strong addition to our existing portfolio.. Favorite photos: Ask the person to select a few of his or her favorite family pictures to display in frames on a bedside table or desk. Include group photos of happy events like birthday parties, weddings and baby showers to help the individual feel connected to family and friends. Is no secret what God can do, what He done for others He do for you Cheap nfl jerseys This verse is from an old hymn. It speaks to how very nfl jerseys cheap basic a blessing can be. I got the bulk sleeves at Comp USA, 200 of them for 14.99. This was my http://www.cheapoakley2012.com first Instructable, I thought I cold rearrange the order of the slides but Fake Oakleys found that it was really difficult or just doesn work (I even a Software Dev. Then, in round two, they’ll give Santa Claus the first makeover he’s seen in centuries. At the end of the battle, one team will be eliminated, and the rest will move on to compete for $50,000.. During the Late Cretaceous period, 66 to 100 million years ago, the land mass was split into two continents by a shallow sea. This sea, the Western Interior Seaway, ran from the Gulf of Mexico to the Arctic Ocean. With less http://www.foakleysaaaa.com brain activity, your brain has time to heal. While each injury can leave its unique scars, treating injuries to their fullest recovery can minimize harmful long term outcomes.. Elevated body mass in National Football League players linked to cognitive impairment and decreased prefrontal cortex and temporal pole activityTop of pageAbstractObesity is a risk factor for neurodegenerative disease and has been shown to adversely affect cognitive function. Professional athletes who participate in sports, which expose them to repetitive concussions, may be at heightened risk for cognitive impairment. Preparing for bed is a ritual in its own, but you can always take it up a notch if you want. Do the same things before retreating to bed every http://www.cheapnfljerseysx.com night and soon your body will start associating them with sleep. Be sure to follow us on Twitter for more, or subscribe to our free daily newsletter and the California Politics PodcastVermont Sen. Bernie Sanders spoke to a sold out crowd of 1,400 Tuesday night in Glendale, trying to help supporters grapple with the election of Donald Trump and chart a path forward..
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.